W tej zakładce znajduje się odnośnik do strony startowej, ogłoszeń, regulaminu oraz kontakt do nas. Zobacz także, co dziś polecamy!

Dziś polecamy!

A A A

Serwis ukierunkowany dla osób poszukujących ofert głównie telekomunikacyjnych. Są także oferty bankowe, finansowe i ubezpieczeniowe. Oferty telekomunikacyjne z rozwinięciem na elementy typu media i rozrywka także są zawarte w serwisie. Zobacz proszę co mam do przekazania! 

Istnieje wiele portali telekomunikacyjnych i finansowych z tą różnicą, że są one o tematyce ściśle ukierunkowanej, bez dodatkowych ofert powiązanych tematycznie. Taka sprzedaż aktywna z propozycją. Zamieszczając oferty istnieje małe prawdopodobieństwo, że ktoś będzie zainteresowany jedną konkretną propozycją. Aby pobudzić rynek telekomunikacyjny i finansowy na terenie RP postanowiłem stworzyć taki właśnie serwis o profilu głównie telekomunikacyjnym. Wydawać by się mogło, że mam znaczną wiedzę na pewne tematy, ale po wielu miesięcznej batalii z odpaleniem takiego serwisu mogę powiedzieć z całym szacunkiem "Wiem, że nic nie wiem!" a propozycje, które zawarłem wydają się być trafne - moim zdaniem.

Dla kogo ten serwis stworzyłem ?

1Dla osób i firm, które chcą szukają rozwiązań telekomunikacyjnych, finansowych i ubezpieczeniowych.

2Dla osób i firm, które chcą, oprócz produktów telekomunikacyjnych i finansowych, rozeznać temat innych powiązanych ofert, których nie ma w większości serwisów. 

3Połączenie nabywców, czyli was i sprzedawców takich ofert, poprzez tę formę nawiązywania kontaktów handlowych to chyba dobry pomysł. Mam nadzieję, że ja osobiście także skorzystam z wielu okazji.

Serwis i-pasaz.pl na początek zostanie wprowadzony jako serwis z możliwością przeglądania i wyboru tematycznej oferty, lecz po jakimś czasie zostanie wprowadzona możliwość dodawania swoich ofert za opłatą. 

4Całość serwisu została tak przygotowana, by ułatwić wyszukiwanie produktów w niezwykle łatwy sposób.

5Przy wyszukiwaniu ofert interfejs został tak dopracowany, by ułatwić maksymalnie użytkownikom wyszukanie informacji.

Pozdrawiam Admin i Twórca Janek Opolski